Basket-ObchodBlog
Nike Kobe 6 Protro “All Star”

Jeden z historicky nejoblíbenějších signature modelů Kobeho Bryanta Nike Kobe 6 se v provedení Protro vrací na trh ve famózní červeno-černé colorway.

Něco málo k historii…

Šestý model ze spolupráce Nike Basketball x Kobe Bryant debutoval o Vánocích roku 2010 v legendárním barevném provedení “Grinch” jako součást Nike Basketball Christmas Day kolekce. Tento model pak Kobeho provázel v průběhu celé sezóny 2010–2011. Do této sezóny nastupovali Lakers po 2 vyhraných titulech ze sezón 2008/09 a 2009/10, no do třetice se jim nepoštěstilo a z Playoff vypadli v semifinále Západní konference proti vítězovi téhož roku Dallas Mavericks. Pro Kobeho byla tato sezóna jedna z méně úspěšných no i tak zaznamenal v průměru 25.3 bodů, 5.1 doskoků a 4.7 asistencí na zápas.

Designerem tohoto nezapomenutelného modelu byl jeden z popředních umělců společnosti Nike Eric Avar, který se kromě spousty modelů Kobeho podílel i na ikonických siluetách jako například: Nike Air Penny, Nike Air Foamposite, Nike Zoom Ultraflight. Za zmínku z jeho portfolia stojí rozhodně i první model Nike Hyperdunk, který představil Kobe Bryant spolu s Lebronem Jamesem na Olympijských hrách v Pekingu v roce 2008.

Nike Kobe 6 Protro “All Star”

Jak už napovídá název samotné colorway, toto barevné provedení bylo poprvé představeno na NBA All Star Game v roce 2011, kde zahrál Kobe Bryant skvělý zápas a s výkonem 37 bodů, 14 doskoků a 3 asistence dotáhl tým Západní konference do těsného vítězství nad týmem Východu, za co získal ocenění All Star Game MVP.

Soutěž o 1 kus ZDARMA

Na našem Instagramu @basket_obchod.cz právě probíhá soutěž o jeden pár modelu Kobe 6 “All Star” ve velikosti dle vlastního výběru. Stačí sledovat náš profil a v komentářích označit alespoň 2 kamarády, kteří by se měli taky soutěžit. Zapojit se do soutěže je možné do soboty 01.05.2021, kdy by své 15. narozeniny oslavovala dcera Kobeho Gianna “Gigi” Bryant. Vyhlášení soutěže pak proběhne na našem Instagramovém profilu nejpozději 03.05.2021.

Všechny informace k releasu modelu Nike Kobe 6 “All Star” budou zveřejněny všem ve stejný čas na našich sociálních sítích.

BASKET-OBCHOD PRAHA
Jateční 23, 170 00, Praha - Holešovice
Basket-Obchod Brno
Kounicova 20, Brno 602 00